Kapela na svatbu ples oslavu firemní večírek

Hudební skupina - kapela s dlouholetou tradicí

Kapela Duo Metropol je hudební skupina s velkou tradicí, která začíná koncem 60.let minulého století, kdy spolužáci ze základní školy založili beatovou skupinu The Hell. Kapela byla v 70.letech za normalizace přejmenována na Metropol - v 80.letech se od základu vyměnilo složení hudebníků - skupina složila profesionální zkoušky u KKS Brno.
Po revoluci začali mnozí podnikat - věnovat se jiným aktivitám a vzniklo - Duo METROPOL - kapela z Brna, která hraje český a internacionální repertoir - ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí.

Kapela a nástrojové obsazení

  • kytara
  • klávesy
  • alt-sax
  • 2 krát zpěv

Kapela používá předem připravený rytmický podklad, který slouží k nahrazení chybějících hudebních nástrojů jako jsou např. bicí nástroje, basa........atd. Tento systém hudební produkce používají všechny malé kapely, aby zajistily plnohodnotnou, velmi kvalitní reprodukci hudby.

Hudební skupina

Hudba a video ukázky

Připravili jsme pro Vás videonahrávky a zkrácené ukázky hudby v mp3. Ukázky byly živě nahrány na Mallorce, nejsou to sterilní - studiové, vyumělkované ani retušované nahrávky. Kapela disponuje kvalitní audio technikou Electro - Voice zajišťující perfektní zvuk.

Metropol - hudební skupina

Hudební skupina

Duo Metropol
vám může nabídnout taneční hudbu
s živou kapelou, která vám zahraje
na všech možných společenských,
a kulturních akcích.

Metropol Mallorca

Sax

Metropol Mallorca 2009

Eva Mallorca 2009

Konzert

Hudební skupina Metropol živá hudba

 

Kapela a živá hudba

Oblíbené odkazy

kapela, hudba, skupina, taneční, svatební kapela, svatební hudba, živá hudba, taneční hudba, hudba na svatbu, svatební agentura, umělecká agentura, interpreti a skupiny, zábavové kapely a revivaly, hudební produkce, taneční večery, večery s živou hudbou, ples, hudba na ples, plesová kapela, firemní večírek, svatba, oslava, agentura, band, livemusic, music, Hochzeit, Hochzeitsmusik, Tanzmusik, Partyband, Band, Tanz, Stimmung, Stimmungsmusik, Barmusik, Live

TOPlist